פריצת דלתות

הצורך בפריצת דלת נגרמת מכמה סיבות. בדרך כלל אין למנעולן שפורץ את הדלת את האפשרות להשתמש במפתח המקורי של הדלת, וכאן מיומנות המנעולן נכנסת לפעולה.

ישנם סוגים שונים של פריצת דלתות. באופן תאורתי פריצת הדלת ע״י מנעולן חייבת להיות מקצועית ואחראית. מנעולן מקצועי, כמו שאנו מספקים יכול בעת פריצת הדלת ברמת גן למזער נזקים ולחסוך כאב ראש גדול בעת פתיחת הדלת ולאחריה.

פריצת דלת היא פעולה פיזית ואגרסיבית למדי. אך היא דורשת גם ידע וניסיון שיעניק לכם שירות מקצועי וסטנדרט גבוה.

מתי תזדקקו למנעולן לפריצת דלתות – 

  • מצב חירום – ישנם מקרים (שלא נדע) בהם מתחוללות שרפות, או מצב רפואי מסוכן לדיירים בתוך דירה ועוד. נצטרך לפרוץ את הדלת במהירות ומקצועיות. פריצה שכזו יכולה להציל חיים. ובד״כ תעשה בנוכחות משטרה.
  • צילינדר – ישנם מקרים רבים בהם הצלי נדר שבעזרתו אנו מסובבים את נעילת הדלת מתקלקל או אפילו נתקע בו מפתח. מצב כזה בוא מצטבר לכלוך רב בצילינדר מצריך טיפול של מנעולן מקצועי.
  • בצד השני של הדלת – סוגי דלתות רבות הן כאלה עם ידית כניסה אחת (רק בפנים הבית) וברגע שהדלת נטרקת ואתה בצד הלא נכון כלומר מחוץ לבית ובלי מפתח. נצטרך לערב מנעולן.

שירותי פריצות ברמת גן –

אנחנו מעניקים שירות פריצת דלתות בכל רמת גן, כאחת הערים הגדולות בישראל, וכאחת מהערים המאכולסות ביותר בישראל, מקרי הדורשים פריצת דלתות עם רבים. לכן אנחנו מספקים שירות אישי לתושבי רמת גן בפריצת דלתות ע"י מנעולן מקצועי ברמת גן.

מנעולן מקצועי המספק שירותי פריצת דלתות ברמת גן – התקשרו עכשיו !