החלפת מנעולים איכותית

מנעולן ברמת גן מספק שירות החלפת מנעולים באופן איכותי ומקצועי כבר שנים. הידע שלנו יחד עם הניסיון מדרג אותנו בסטנדרט השירות הגבוהים בארץ. החלפת מנעול ע״י מנעולן מקצועי ברמת גן כבר היום, והמחירים ללא תחרות. 

הצורך בהחלפת מנעולים נובע מכמה סיבות –

חשש מפריצה לבית –

אף אחד לא אוהב שפורצים לא הביתה, ורובנו חרדים מהעניין. הבית שלנו מכיל את כל הדברים הכי אינטימיים עבורנו, וכמובן ציוד יקר ערך. לכן אנחנו משתדלים תמיד להישמר מכל משמר מהאפשרות שיפרצו לנו לבית. החלפת מנעול הדלת למנעול איכותי וטוב יכול להיות גורם חשוב במניעת פריצה לדירה ולבית. הדלת היא נקודת התרופה, הרי דרך הקירות לא כ״כ אפשר לפרוץ. לכן יש חשיבות באיכות המנעולים שעל הדלת. כמו כן, מנעול לבדו לא מסייע בהגנה מפריצות. ישנן מעל 80 אלף דיווחים על פריצות מידי שנה, ובשביל להוריד את הסיכוי של הפורץ, ולגרום לו לעבור לדירה הבאה, היא למעשה גם בצורת המשקופים והדלתות והחיבורים בינהם.

צורך זה בחללת מנעולים קיים בעקבות הרצון להתגונן טוב יותר בפני פריצה עתידית. או לאחר ניסיון עבר.

עייפות החומר / התקללות המנעולים –

לעיתים ישנם מנעולים שעם השנים עייפות החומר שוחקת את הצילינדר ויש צורך להחליפו או שמא מפתח נתקע, נשבר, או שהמנעול בבית מתקשה להיפתח ״ונתקע״ בעת הפתיחה. כל הסיבות האלו להחלפת מנעולים הן שחיכות. אך מנעולן מקצועי ואיכותי ידע לדייק בתוכן הדברים. ראשית לא כל בעיה בצלינדר ובמנעול מחויבות החלפה שתעלה לכם גם בדמי שירות וגם בעלות המנעול שיש להחליף. ברוב המקרים של תקלות ובעיות במנעול יש אפשרות לתקן ולהציל את המנעול. צלינדר המנעול בדרך כלל עמיד יציב וחזק לשנים ארוכות ואין סיבה שיתקלקל עד הצורך להחליף את המנעול כולו.

טיפ קטן לדרך מאיתנו – אחד המיתוסים הגדולים והנפוצים ביותר ברגע שנתקע מפתח, או הסיבוב במנעול לא חלק הוא לשמן את המנעול. שימון המנעול גורם למנעול להסתמם ולא להפך!

החלפת מנעולים ברמת גן היא התחום שלנו, בגלל הניסיון והידע שלנו, ובגלל מומחיות המנעולנים שלנו, אנו מוביל את השוק ברמת גן, כבר שנים רבות. החלפת המנעולים שלנו מתבצעת בכל שטחי רמת גן, החל ממתחם הבורסה ואזורי העסקים, ועד לעומקי השכונות. החלפת מנועלים היא עניין חשוב ורציני עבורנו – וכך גם השירות שלנו ברמת גן.

שירות המנעולן שלנו מוביל בשירותי החלפת מנעולים ברמת גן באיכות ומקצוענות. בואו לקבל ייעוץ ותיאום.